Basen zimą - poradnik ❄️

🛡️ Przykrycie Geobubble - posezonowy OUTLET 🛡️

☀️ Posezonowe ceny na wybrane pompy ciepła - zaoszczędź przed 2023 🏊

Z związku z obecną sytuacją na rynku ceny nie są pewne i mogą ulegać zmianie.

Lampa Basenowa Led Rgb Na Przyssawki

Dostępność: W magazynie
Wysyłka: do 48 godzin
Dostawa: Koszt dostawy dla towarów gabarytowych, rur PVC lub środków chemicznych ADR w kanistrach, ostatecznie może być inny - zawsze konsultujemy takie zamówienia. szczegóły dostawy
Cena: 450,00 zł 450.00
Cena netto: 365,85 zł
ilość - + szt

Towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.5
Producent: ASTRALPOOL FLUIDRA SPAIN
Kod produktu: A.led4rgbww

Opis

Lampa basenowa LED RGB służy do podświetlania wody w basenach ogrodowych, rozporowych, foliowanych. Łatwy bezinwazyjny montaż na przyssawki, zasilanie na wtyczkę z gniazdka 230V, w zestawie pilot. Technologia wykonania pozwala na zanurzenie jej w wodzie, przyssanie do ściany zbiornika i bezpieczne oświetlanie basenu. Kolory świecenia lampy kontrolujemy za pomocą pilota, który wraz z zasilaczem jest dołączony do zestawu. Montaż lampy w basenie jest niezwykle prosty i nie wymaga użycia narzędzi.

LAMPA BASENOWA LED RGB NA PRZYSSAWKI

LAMPA BASENOWA LED RGB NA PRZYSSAWKI


Parametry techniczne:

  • ZASILANIE 12V DC
  • MOC ELEKTRYCZNA 22 W
  • MOC ŚWIETLNA 2640 LM
  • STRUMIEŃ ŚWIATŁA 120o
  • BARWA RGB
  • WODOODPORNOŚĆ IPX7
  • DŁUGOŚĆ KABLA ZASILAJĄCEGO 10 m
  • Gwarancja – 2 lata.

Produkt chroniony prawem. Urząd Patentowy RP nr: W.126709

Istnieją na rynku różne typy oświetlenia, lamp, które można w basenach zamontować np. w trakcie budowy basenu. Konstrukcji basenu foliowanego nie można jednak naruszać ( folia ), a wszystkie inne typy lamp tego by wymagały. Przystępna cena lampy stanowi kolejny atut, a dodatkowo jej montaż jest banalnie prosty i nie wymaga „fachowca”- MONTAŻ NA PRZYSSAWKI. Lampa została pomyślnie przebadana przez Urząd Dozoru Technicznego.

Instrukcja montażu:
Oświetlacz zanurzyć w wodzie i przyssać do gładkiej ściany basenu, na dowolnej głębokości, przewodem zasilającym do góry. Następnie ułożyć przewód na ziemi w sposób bezpieczny dla komunikacji przy basenie i podłączyć go do zasilania z gniazdka 230V znajdującego się wewnątrz domu, lub innego, chronionego przed wodą miejsca. Włączyć lampę pilotem i sterować natężeniem światła, kolorami i okresami ich zmian.

Lampa basenowa LED RGB - Instrukcja montażu i użytkowania.
Dziękujemy za zakup naszego produktu. Lampa basenowa LED RGB przeznaczona jest do podświetlania wody w przydomowych basenach ogrodowych, lub innych podobnych zbiornikach z wodą nieagresywną.


Zasady ogólne: Przed rozpoczęciem instalacji produktu, należy dokładnie zapoznać się z niniejszą instrukcją montażu i zaleceniami dotyczącymi bezpieczeństwa. Instalowanie lub używanie produktu poza zakresem stosowania jest niedozwolone. Nieprzestrzeganie wskazówek zawartych w niniejszej instrukcji, spowoduje zwolnienie producenta z odpowiedzialności oraz utratę gwarancji.
Nie dopuścić do upadku, przewiercenia lub demontażu (rozkładu na części) tego urządzenia pod groźbą anulowania gwarancji. Aby odłączyć produkt, lub go zdemontować, zawsze należy chwytać za wtyczkę zasilania, lub urządzenie.
Nigdy nie ciągnąć bezpośrednio za przewód zasilania. - Nie wystawiać niniejszego urządzenia na działanie wysokich temperatur, ani na długotrwałe, bezpośrednie działanie promieniowania słonecznego. - Urządzenie przechowywać w temperaturze 0-35* C

Montaż Lampy basenowej LED RGB:

1. Lampę zanurz w wodzie na głębokości do 2m, przewodem zasilającym do góry.

2. Przyciśnij zamontowanie w lampie przyssawki do gładkiej ściany basenu.

3. Przewód elektryczny jest zakończony zasilaczem z wtyczką, ułóż go w sposób bezpieczny dla komunikacji i uszkodzeń mechanicznych.

4. Zasilacz podłącz do gniazda 230V, które jest zabezpieczone przed wodą, czy uszkodzeniami mechanicznymi (wnętrze domu, altanki ogrodowej itp.)

5. Czerwonym przyciskiem na pilocie uruchom lampę. Steruj natężeniem światła, kolorami i częstotliwością zmian zgodnie opisami na nim.


Uwaga:

- Używaj lampy tylko gdy jest ona zanurzona w wodzie.

- Lampa jest hermetyczna. Pilot i zasilacz nie są wodoodporne.

- Lampa zasilana jest prądem elektrycznym o bezpiecznym napięciu 12V. Nawet w przypadku mechanicznego uszkodzenia przewodu zasilającego - jest on bezpieczny. Jednakże dla poprawności działania produktu, należy regularnie sprawdzać, czy przewód zasilający nie jest przycięty lub uszkodzony przez ostre krawędzie. W przypadku wątpliwości co do właściwego zainstalowania lampy, lub konieczności zastosowania dodatkowego przedłużacza, zleć jej zamontowanie elektrykowi.

Koszty dostawy Koszt dostawy dla towarów gabarytowych, rur PVC lub środków chemicznych ADR w kanistrach, ostatecznie może być inny - zawsze konsultujemy takie zamówienia.

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl