Czas realizacji zamówień

Czas realizacji zamówień jest dostępny dla każdego produktu indywidualnie i podany na karcie danego produktu. Dbamy o to żebyś otrzymał swoje towary jak najszybciej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w sprawie dostępności produktów - setki razy pomogliśmy już klientom w ostatniej chwili gdy inne firmy odmówiły ekspresowej realizacji - u nas Klient jest na pierwszym miejscu!

 

Czas dostawy

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

Dostawa firmą kurierską

W przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera.

Niestety te 10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie, a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.

Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Przesyłki można także śledzić na stronach internetowych firm kurierskich. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej z która warto kontaktować się telefonicznie.

Dostępność "W magazynie"

W ten sposób oznaczamy szybkorotujace produkty, których dostępność może zmieniać się nawet w trakcie kilku godzin. Prosimy o telefoniczne potwierdzanie dostępności produktu od ręki, w razie jej braku, realizacja zamówienia odbywa się w ciągu 1-3 tygodni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl