Informacje o firmie

baspol firma na medal

            Od 26 lat specjalizujemy się  w branży basenowej. Zajmujemy się m.in. kompleksową instalacją stacji filtrowania i uzdatniania wody basenowej oraz wykładaniem folią PCV niecek basenów prywatnych i publicznych, krytych i otwartych.

        Instalowane przez nas materiały i urządzenia pochodzą z najlepszych w branży basenowej firm niemieckich. Są one wydajne i energooszczędne, a przez to minimalizują koszty eksploatacji.

 Jesteśmy przedstawicielem w Polsce firm:

  •  niemieckiej EHA GmbH - producenta chodników antypoślizgowych.
  •  holenderskiej EPSAN Pool Sports & Technics – producenta wyposażenia basenów    sportowych, rekreacyjnych I rehabilitacyjnych
  •  niemieckiej REINHARDT-PLAST GmbH – producenta prefabrykatów rynien    przelewowych

 

       Nasz dorobek to ponad 100 basenów publicznych, a także ponad 250 basenów prywatnych: krytych i ogrodowych.

      W roku 2005 zostaliśmy laureatem VI edycji konkursu FIRMA NA MEDAL w kategorii wykonawca robót specjalistycznych w obiektach sportowych i rekreacyjnych. Wyróżnienie to otrzymaliśmy powtórnie w 2014 roku.

       Systematycznie uczestniczymy w międzynarodowych targach branży basenowej, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco jeśli chodzi o nowości. Poprzez to mamy również możliwości nawiązywania kontaktów z liderami w branży.

       Nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra z często kilkunastoletnim stażem w naszej firmie, a tym samym znająca "na wylot" tematykę basenową.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl