30 LAT FIRMY BASPOL

0

Oryginalne logo Baspol

Nasze motto: Niezadowolenie ze złej jakości trwa znacznie dłużej niż radość z niskiej ceny

 

Historia firmy BASPOL Sp. z o.o. rozpoczęła się w pamiętnym dla wszystkich Polaków roku 1989. Firma została założona przez Halinę Kolak, Piotra Kolaka oraz Herberta Reinhardta. W początkach swojej działalności firma zajmowała się przede wszystkim nowatorskim, jak na tamte czasy w Polsce, wykładaniem folią basenów specjalną wykładziną - "folią basenową", oraz montażem stacji uzdatniania wody i serwisem. Pierwszym modernizowanym basenem publicznym był basen kryty w Warszawskim Ośrodku Wypoczynku WISŁA przy ul. Namysłowskiej. Wspólnie z firmą Reinhard-Plast GmbH, istniejącą wtedy już od kilkunastu lat na rynku niemieckim, firma sukcesywnie wykonywała projekty dla coraz większej ilości basenów prywatnych i publicznych, i realizowała wykończenia zbiorników wody użytkowej, oraz zbiorników przeciwpożarowych na terenie całej Polski.


Główną działalność firma BASPOL skupiła na modernizacjach pływalni publicznych, rekreacyjnych i sportowych, oraz na wykładaniu folią nowych basenów, które coraz szybciej powstawały we wszystkich zakątkach naszego kraju. Z czasem zaczęły się też pojawiać zlecenia zagraniczne. Pierwszy był kompleks basenów w Niżniewartowsku na Syberii. Później były Chiny, Korea Północna, Ukraina, Węgry oraz inne kraje UE. W kraju firma BASPOL jest znana na pływalniach publicznych od Bogatyni po Sokółkę i od Przeworska po Kamień Pomorski. Jej profesjonalizm został doceniony dwukrotnie wyróżnieniem „Firma na Medal” w 2005 i 2014 roku. Założyciele firmy z dumą podkreślają, że baseny wyłożone folią, a także stacje uzdatniania wody, zrealizowane w początkach działalności spółki, funkcjonują do dziś. Ważny jest również fakt, że większość obecnych pracowników jest zatrudniona od początku istnienia firmy.


Przez 30 lat firma BASPOL wyłożyła folią ponad 200 pływalni publicznych i nieporównywalnie więcej basenów prywatnych. Każda pływalnia w Polsce miała lub ma kontakt z naszą firmą. Od 2014 r. to jeszcze łatwiejsze, bo wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów uruchomiliśmy sklep internetowy. Dziś pod adresem www.wszystkodobasenow.pl można znaleźć kilka tysięcy produktów z branży basenowej – od płetw, przez filtry, po części pompek dozujących. Od samego początku założeniem było dzielenie się wiedzą. Dzięki temu serwis zawiera cenne, praktyczne wskazówki i porady dla osób z obsługi technicznej pływalni oraz dla właścicieli prywatnych basenów


BASPOL współpracuje w zakresie sprzedaży i serwisu z największymi i najstarszymi europejskimi markami z branży basenowej: Speck Pumpen, Dinotec, Descon, ProMinent, WEDA, Pahlen, BEHNCKE, Bayrol, EHA, MTS oraz z największymi polskimi dystrybutorami i importerami. Firma od początku działalności ma to samo logo oraz tę samą siedzibę przy ul. Namysłowskiej w Warszawie.


Dziękujemy wszystkim naszym Klientom i Sympatykom za wieloletnią współpracę. Praktyka i doświadczenie to nasz największy kapitał. Z okazji trzydziestolecia działalności w 2019 roku, zobowiązujemy się go nieustannie powiększać i dzielić się nim dla wspólnego dobra.

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Naprawdę lubisz baseny!
Czasami wynajdujemy perełki, możemy Ci je przesyłać? (zero spamu)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl