Koszty dostawy

Wybierz informacje: o sposobach płatności, lub o dostawach (niniejsza strona):

Informacje o sposobach płatności           Informacje o dostawach

 

Dostawy realizujemy przez zaufanych krajowych przewoźników: DPD lub DHL do paczek, oraz GEIS lub RHENUS do palet, dłużyć, gabarytów i przesyłek ADR. Nie korzystamy z paczkomatów Inpost, gdyż niewiele naszych produktów mieści się do skrytek. Nasi przewoźnicy dysponują za to gęstą siecią punktów odbioru osobistego, rozbudowaną równie gęsto jak mapa paczkomatów - popularne sieci sklepów, całodobowe stacje paliw, automaty paczkowe i inne. Wśród oferowanych przez nas produktów, znajduje się wiele pozycji wymagających delikatnego i niestandardowego przygotowania do wysyłki. W rzadkich przypadkach możemy się z Państwem kontaktować przed realizacją zamówienia, aby ostatecznie ustalić koszt bezpiecznego transportu. Staramy się optymalizować koszty spedycji, pakując towar w jak najmniejsza ilość paczek/palet, jednak ZAWSZE najwyższy priorytet ma dla nas bezpieczeństwo transportowanych towarów.

 

 DPD DHL

DPD i DHL - czołowe firmy kurierskie w Polsce, wysyłamy nimi wszystkie paczki do 30 kg, czasem palety

  • DPD:

Śledzenie przesyłek: https://tracktrace.dpd.com.pl/findParcel

Mapa punktów odbioru: https://pudofinder.dpd.com.pl/

Infolinia: 225775555

  • DHL:

Śledzenie przesyłek: https://www.dhl.com/pl-pl/home/tracking.html

Mapa punktów odbioru: https://dhl24.com.pl/mapa/

Infolinia: 426345345

 

GEIS RHENUS

GEIS i RHENUS: sprawdzeni przewoźnicy paletowi, działający w UE i na całym świecie, wysyłamy nimi palety oraz palety ADR (towary szkodliwe środowisku - USTAWA), gabaryty i "dłużyce", np. tyczki ratownicze, teleskopowe itp.

 

  • GEIS:

Śledzenie przesyłek: https://www.geis.pl/pl/detail-of-cargo

Mapa punktów odbioru: https://mapy.geis.cz/strefy-dostawy-pl.html

Infolinia: 222122800

  • RHENUS:

Śledzenie przesyłek: https://espeed.rhenus.com.pl/

Mapa punktów odbioru: https://www.rhenus.com/pl/pl/nasze-lokalizacje/

Infolinia: 222052626

 

 

Jeśli istnieją preferencje dla użycia któregoś z dostępnych przewoźników - w ostatnim kroku zamówienia, w polu "Uwagi", można wpisywać preferowanego przewoźnika - jeśli będzie to logistycznie możliwe - uwzględnimy prośbę.

Na Państwa życzenie, koszt transportu możemy wliczyć w cenę towarów - bez pozycji "Transport" na fakturze. Udostępniamy też odbiory osobiste i własnymi kurierami, ale zawsze dopiero po potwierdzeniu przez nas gotowości towaru do podjęcia, lub rozmiarów paczki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl