Koszty dostawy

Dostawy realizujemy wyłącznie poprzez dwóch zaufanych przewoźników: DHL i LOXX. Wśród oferowanych przez nas produktów znajduje się wiele pozycji wymagających delikatnego i niestandardowego przygotowania do wysyłki, dlatego możemy się z Państwem skontaktować przed realizacją zamówienia aby ostatecznie ustalić koszt optymalnie bezpiecznego transportu. Staramy się optymalizować koszt transportu, pakując towar w jak najmniejsza ilość paczek/palet, jednak ZAWSZE najwyższy priorytet ma dla nas zawsze bezpieczeństwo towaru podczas transportu.

  • DHL: drugi największy przewoźnik w Polsce, wysyłamy nim wszystkie paczki do 31,5 kg oraz większość palet,
  • LOXX: chemia basenowa w kanistrach 30-35kg jako ADR (towary szkodliwe środowisku - USTAWA), gabaryty powyżej 2,5 metra i wszelka "dłużyca"

Wymiary paczki Standardowej DHL:
- Wymiary do max 140 x 60 x 60
- Waga max 31.5 kg
- Płatność PayU lub przelew 18 PLN brutto, pobranie 25 PLN brutto za każdą taką paczkę


Wymiary Paczki Niestandardowej DHL:
- Wymiary do max 200 x 80 x 80
- Suma boków do 300 cm
- Waga max 31.5 kg
- Płatność PayU lub przelew 50 PLN brutto, pobranie 57 PLN brutto za każdą taką paczkę

Wymiary palety EURO do 300kg:
- Wymiary max: 120x80x180 150 PLN brutto za każdą taką paletę


Wymiary LOXX:

Z powodu specyfiki przewożonych w ten sposób towarów, wycena transportu jest ZAWSZE indywidualna. Staramy się zaprogramować sklep tak, aby automatycznie podawał już w koszyku poprawny koszt wysyłki, jednak w niektórych przypadkach skontaktujemy się z Państwem, jeśli realna wycena transportu będzie znacząco inna niż poda sklep.

 

Na Państwa życzenie, koszt transportu możemy uwzględnić w cenie towaru. Odbiory osobiste i własnymi kurierami, zawsze po potwierdzeniu przez nas gotowości towaru do podjęcia i ewentualnych rozmiarów paczki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl