Czas realizacji i dostępność

Czas realizacji zamówień

Czas realizacji zamówień jest dostępny dla każdego produktu indywidualnie i podany na karcie danego produktu. Dbamy o to żebyś otrzymał swoje towary jak najszybciej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w sprawie dostępności produktów - setki razy pomogliśmy już klientom w ostatniej chwili gdy inne firmy odmówiły ekspresowej realizacji - u nas Klient jest na pierwszym miejscu!

Czas dostawy zamówień

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

W przypadku niektórych wielopozycyjnych zamówień, aby przyspieszyć doręczenie, realizujemy wysyłki z kilku magazynów centralnych naraz. Dodatkowo, jeśli wybrano płatność za pobraniem, dzielimy wysokość pobrania proporcjonalnie do towarów zawartych w poszczególnych przesyłkach.

Dostawa zamówień firmą kurierską

W przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera. Pozostałe 10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie, a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.

Dostępność towarów "W magazynie"

W ten sposób oznaczamy szybko-rotujace produkty, których dostępność może zmieniać się nawet w trakcie kilku godzin. Pamiętaj że prowadzimy również sklep stacjonarny który na bieżąco uszczupla stan magazynu. Prosimy o telefoniczne potwierdzanie dostępności produktu od ręki, w razie jej braku, realizacja zamówienia odbywa się w ciągu kilku dni.

Przyszłość

Naszym marzeniem i długoterminowym celem jest zaawansowana automatyzacja logistyki, dlatego z podziwem śledzimy jej postępy:

 

 

 

 

drony dhl

dron dhl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl