Sposoby płatności

Wybierz informacje: o sposobach płatności (niniejsza strona), lub o dostawach:

Informacje o sposobach płatności           Informacje o dostawach

 

Bezpieczny przelew online: przelewy błyskawiczne pay-by-link, raty online w Alior Bank oraz płatności BLIK, realizowane przez BlueMedia S.A.

Błyskawiczny, bezpieczny i bezpłatny przelew internetowy, również w wygodnej wersji BLIK, ulubiona forma płatności online Polaków. Płatność tym sposobem pozwala nam szybciej zrealizować zamówienie.

Płatności Online Bluemedia

 

Raty online w Alior Bank: Interaktywny Kalkulator Rat

Karty Płatnicze VISA i MasterCard, realizowane przez BlueMedia S.A.

Klasyczna płatność przez podanie danych karty płatniczej kredytowej lub debetowej (bankomatowej).

 

Przedpłata przelewem - proforma

Po wprowadzeniu danych płatnika i dostawy, sklep wysyła mailem automatyczną fakturę proforma. Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty. Aby maksymalnie przyspieszyć start realizacji zalecamy odpisanie na ww. mail wraz z załącznikiem z potwierdzeniem przelewu, lub przesłanie potwierdzenia przelewu na adres info@wszystkodobasenow.pl

 

Za pobraniem

W tym wypadku gotówkę odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt przesyłki pobraniowej jest o kilka złotych wyższy niż przesyłki opłaconej z góry - dokładne informacje podaje koszyk.

 

Płatność przy odbiorze (w biurze firmy BASPOL)

Zamówienie płatne gotówką lub kartą płatniczą w momencie odbioru zamówionego towaru w naszym biurze w Warszawie na ulicy Namysłowskiej 8. W biurze można płacić kartą.

 

Przelew 14 dni

Odroczony termin płatności, wyłącznie dla płatników budżetowych i samorządowych: m. in. MOSIR-Y, OSIR-Y, Pływalnie Publiczne, Szkoły itp., W polu UWAGI możliwość podania trzech różnych pakietów danych: płatnika, odbiorcy i miejsca wysyłki. Domyślnie faktura VAT jest wysyłana w formie papierowej wraz towarem.

 

Nasz numer konta bankowego w banku PKO Bank Polski to PL 96 1020 1042 0000 8602 0432 9611 , z uwagi na liczne wirusy i złośliwe oprogramowanie zmieniające "w locie" numer konta w trakcie wykonywania przelewów, zawsze prosimy sprawdzać dokładnie numer konta w ostatnim kroku autoryzacji przelewu wychodzącego.

EORI: PL5240004750000000

SWIFT: BPKOPLPW

IBAN PLN: PL96102010420000860204329611

IBAN EUR: PL90144012990000000013108196

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl