Kim jesteśmy

Baspol Firma Na Medal Baspol Logo

            Od 35 lat specjalizujemy się  w branży basenowej. Zajmujemy się m.in. kompleksową instalacją stacji filtrowania i uzdatniania wody basenowej oraz wykładaniem folią PCV niecek basenów prywatnych i publicznych, krytych i otwartych.

            Firma Baspol i sklep internetowy WszystkoDoBasenow.pl to kopalnia wiedzy dla zarządców pływalni publicznych, ekip technicznych oraz posiadaczy prywatnych basenów. Każdego dnia niesiemy pomoc po to, aby klienci mogli cieszyć się dobrą jakością wody. Stawiamy na wiarygodność i praktykę, dlatego dzielimy się doświadczeniem, które uzyskaliśmy podczas 35-letniego stażu w branży basenowej. 

        Instalowane przez nas materiały i urządzenia pochodzą głównie od najlepszych w europejskiej branży basenowej firm niemieckich. Rozwiązania proponowane przez nas są wydajne i energooszczędne, a przez to minimalizują koszty eksploatacji.

 Jesteśmy przedstawicielem w Polsce firm:

  • niemieckiej EHA GmbH - producenta chodników antypoślizgowych.
  • holenderskiej EPSAN Pool Sports & Technics – producenta wyposażenia basenów sportowych, rekreacyjnych I rehabilitacyjnych
  • niemieckiej REINHARDT-PLAST GmbH – producenta prefabrykatów rynien przelewowych
  • angielskiej Vendiplas - producenta mebli basenowych z tworzywa

       Nasz dorobek to ponad 160 basenów publicznych, a także ponad 250 basenów prywatnych: krytych i ogrodowych.

      W roku 2005 zostaliśmy laureatem VI edycji konkursu FIRMA NA MEDAL w kategorii wykonawca robót specjalistycznych w obiektach sportowych i rekreacyjnych. Wyróżnienie to otrzymaliśmy powtórnie w 2014 roku.

       Systematycznie uczestniczymy w międzynarodowych targach branży basenowej, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco jeśli chodzi o nowości. Poprzez to mamy również możliwości nawiązywania kontaktów z liderami w branży.

       Nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra, w większości pracująca od pierwszego dnia funkcjonowania firmy w 1989 roku, a tym samym znająca "na wylot" tematykę basenową.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl