Dantherm Group jest wiodącym dostawcą produktów i rozwiązań z zakresu klimatyzacji. Spółki wchodzące w skład grupy dysponują ponad 60-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości energooszczędnych urządzeń do ogrzewania, chłodzenia, osuszania i wentylacji dla szerokiej gamy zastosowań mobilnych i stacjonarnych.

Aby utrzymać pozycję lidera w branży, każdego roku Dantherm Group przeznacza znaczne środki na rozwój nowych produktów i stale dostosowuje swoje produkty do zmieniających się wymagań rynku i przepisów. Dantherm Group jest właścicielem wielu wiodących marek o ugruntowanej pozycji na rynku produktów mobilnych, basenowych, o przeznaczeniu komercyjnym/przemysłowym i mieszkaniowym (Aerial Calorex Dantherm Master).

Klienci Dantherm Group korzystają z naszej kompleksowej bazy wiedzy oraz doświadczenia i wiedzy specjalistycznej, które zdobyliśmy dzięki sprzedaży ponad trzech milionów produktów i rozwiązań do klimatyzacji automatycznej na całym świecie. Globalny zasięg Dantherm Group ma siedzibę główną w Skive w Danii i oddziały w Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francja, Szwajcarii, Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Rosji, Chinach i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Osuszacz Basenowy Powietrza Dantherm Cdp Osuszacz Basenowy Powietrza Dantherm Cdp
Producent: DANTHERM
Cena: 21 000,00 zł (netto: 17 073,17 zł )
szczegóły
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl