Basen zimą - poradnik ❄️

🛡️ Przykrycie Geobubble - posezonowy OUTLET 🛡️

☀️ Posezonowe ceny na wybrane pompy ciepła - zaoszczędź przed 2023 🏊

Z związku z obecną sytuacją na rynku ceny nie są pewne i mogą ulegać zmianie.

Klej Alkor Glue Do Podkładu I Folii 5kg

Dostępność: W magazynie
Wysyłka: do 72 godzin
Dostawa: Koszt dostawy dla towarów gabarytowych, rur PVC lub środków chemicznych ADR w kanistrach, ostatecznie może być inny - zawsze konsultujemy takie zamówienia. szczegóły dostawy
Cena: 520,00 zł 520.00
Cena netto: 422,76 zł
ilość - + szt

Towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.5
Producent: RENOLIT SPAIN
Kod produktu: bh070092i

Opis

Specjalny oryginalny klej 5kg Renolit Alkor Glue (Alkorplus), stosowany do mocowania włókniny do powierzchni basenu, nowy ulepszony skład.

Zapobiega wytwarzaniu się bąbli powietrza, wydajność zalecana: 300g/m2 (150 g/m2 na każda klejoną stronę). Do klejenia rurociągów PVC-U służą inne kleje.

 

Klej termoadhezyjny RENOLIT ALKORGLUE 81043 to rodzaj kleju zapewniający doskonałą przyczepność membrany do metalu, drewna, twardego PCV, betonu i innych powierzchni - z wyjątkiem polietylenu i styropianu. Oferuje wysoką odporność mechaniczną.

Dane techniczne :
Podstawa: Guma - żywica chloroprenowa (neoprenowa) i rozpuszczalniki.
Kolor : Pomarańcz
Lepkość : około.2,800 - 5,400 mPa·s
zawartość : około.26%
Gęstość : 0.855 +/- 0.01 g/cm³
Temperatura zapłonu: <21 °C (Wysoce łatwopalna ciecz i pary )  
Toksyczność: Powoduje poważne podrażnienie oczu i dróg oddechowych. Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy

 
RENOLIT ALKORGLUE 81045 do basenów to bardzo wszechstronny klej kontaktowy odpowiedni jako klej ogólnego przeznaczenia do montażu wzmocnionej membrany i innych akcesoriów, takich jak geowłóknina. W przeciwieństwie do wielu równoważnych klejów kontaktowych do zastosowań przemysłowych, nie zawiera toluenu. Produkt jest gotowy do użycia i nie wymaga dodatkowych rozpuszczalników. Naczynia należy czyścić acetonem lub rozpuszczalnikiem THF do elementów metalowych.

Sposób użycia :
Upewnij się, że klejone powierzchnie są całkowicie czyste. Klej nakładać na obie powierzchnie szpachelką, pędzlem lub wałkiem. Nie zbliżaj obu powierzchni do całkowitego wyschnięcia kleju, zajmie to od 30 do 60 minut w zależności od temperatury otoczenia i wilgotności. Równomiernie docisnąć całą klejoną powierzchnię. Klej wysycha powoli, dzięki czemu można dokonać niewielkich poprawek podczas montażu wzmocnionej membrany.
Po 30-60 minutach nie będzie już można dokonywać dalszych poprawek. Klej kontaktowy nie może być nakładany na zgrzewaną powierzchnię, ponieważ uniemożliwiłoby to jednorodne,zgrzewanie. Wszelkie niechciane plamy można usunąć rozpuszczalnikami po całkowitym wyschnięciu kleju.

Opakowanie : Puszka 5 litrów
Trwałość : 3 lata , a 1 rok po otwarciu
Zużycie : 300 g/m2 [ 150 g/m2 na 1 powierzchnię ]. Jeden pojemnik ok. = 15 m2
Środki ostrożności:
Jest to produkt łatwopalny, dlatego podczas przechowywania i użytkowania należy trzymać z dala od ognia, płomieni i iskier. Powinien być stosowany w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Nie palić podczas aplikacji. W temperaturach poniżej 10ºC lepkość wzrośnie, a kondensacja może wpłynąć na jakość kleju; w takim przypadku produkt można ogrzewać pistoletem na gorące powietrze - Nie wolno jednak przekraczać temperatury zapłonu 223 ° C. Produkt jest toksyczny dla organizmów wodnych.

Przechowywanie:
Przechowywać w chłodnym, dobrze wentylowanym miejscu, z dala od ciepła, źródeł zapłonu i produktów niezgodnych.

Alkorglue, alkorglue, alkor plus, alkorplus

Koszty dostawy Koszt dostawy dla towarów gabarytowych, rur PVC lub środków chemicznych ADR w kanistrach, ostatecznie może być inny - zawsze konsultujemy takie zamówienia.

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Pliki do pobrania

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl