Microwell, spol. s r.o., założona w 1992 roku, składa się z trzech działów biznesowych. Po pierwszym, przemysłowym dziale rozwiązań pomiarowych, w 1996 roku powstał drugi dział, zajmujący się rozwiązaniami klimatyzacyjnymi. Najmłodszy i najszybciej rozwijający się dział specjalizuje się w opracowywaniu, produkcji i dystrybucji rozwiązań w zakresie osuszania i ogrzewania. Bazując na wszechstronnej wiedzy i doświadczeniu działu pomiarowo-klimatyzacyjnego powstał w 2003 roku po rozpoznaniu zapotrzebowania rynku na innowacyjne, zaawansowane, niezawodne i wydajne produkty.

Microwell nieustannie inwestuje w pełną gamę zakładów produkcyjnych z własnym zapleczem badawczo-rozwojowym, laboratorium i poligonem doświadczalnym. Dziś jesteśmy ekspertem w osuszaniu i ogrzewaniu basenów, z ponad 5000 zakończonych sukcesem projektów, od basenów, jacuzzi, wanien z hydromasażem, hoteli i ośrodków rekreacyjnych, muzeów, galerii, obiektów medycznych, zbiorników z rybami i meduzami, kondycjonowaniem cedrów do wina oraz ośrodki regeneracji koni. Jesteśmy dumni, że możemy eksportować nasze produkty do ponad 30 krajów. Ponieważ klienci w każdym kraju i na każdym rynku poszukują różnych cech i wartości produktu, zawsze uważnie słuchaliśmy, czego wymagają nasi klienci.

Większość naszych produktów i akcesoriów powstała dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami. Nasze produkty zapewniają cechy i wartości, których wymagają konsumenci w różnych krajach. Nigdy nie chcieliśmy sprzedawać tylko pudełka, zawsze dostarczaliśmy rozwiązanie. Wierzymy, że jesteśmy najsilniejsi w różnorodności modeli, ich wielu różnych markach i opcjach, pełnej elastyczności w zakresie każdego indywidualnego zastosowania i indywidualnych preferencji każdego klienta dzięki licznym akcesoriom. Uważamy, że nie ma basenu, sauny, jacuzzi, spa ani hotelu, które nie mogłyby być obsługiwane przez produkty Microwell. Zatrudniamy jednych z najlepszych inżynierów z Europy Środkowej. Jesteśmy dumni, że mamy program rozwoju osobistego i umiejętności dla naszych pracowników, aby stale zwiększać ich wiedzę i kompetencje. Dlatego jesteśmy pewni, że możemy Ci doradzić. Wspierani przez cztery oddziały na Słowacji, w Czechach i na Węgrzech oraz sieć sprzedawców obejmująca ponad 30 krajów na całym świecie, obsługujemy klientów w całej Europie, Rosji, Turcji, Brazylii, RPA i na Bliskim Wschodzie.

Osuszacz Basenowy Powietrza Microwell Dry Osuszacz Basenowy Powietrza Microwell Dry
Producent: MICROWELL
Cena: 14 100,00 zł (netto: 11 463,41 zł )
szczegóły
Osuszacz Basenowy Powietrza Microwell Dry 1200 Używany Osuszacz Basenowy Powietrza Microwell Dry 1200 Używany
Producent: MICROWELL
Cena: 15 000,00 zł 30 400,00 zł (netto: 12 195,12 zł 24 715,45 zł )
szt
szczegóły
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl