🌞 Porządne pompy ciepła - darmowa wysyłka ♨️

🏗️ Wycena i schemat budowy basenu krok po kroku w 2024 🛠️

Odkurzacz Do Stawów Kąpielowych Dolphin M5 Bio

Dostępność: W magazynie
Wysyłka: do 48 godzin
Dostawa: Koszt dostawy dla towarów gabarytowych, rur PVC lub środków chemicznych ADR w kanistrach, ostatecznie może być inny - zawsze konsultujemy takie zamówienia. szczegóły dostawy
Cena brutto: 9 999,00 zł 9999.00
Cena netto: 8 129,27 zł
ilość - + szt

Towar niedostępny

Dodaj do listy ulubionych
Ocena: 4.5
Producent: MAYTRONICS ISRAEL
Kod produktu: Odkurzacz do stawow kapielowych dolphin supreme M5 BIO

Opis

Odkurzacz basenowy Dolphin Supreme M5 BIO jest najbardziej zaawansowanym robotem w Polsce, przeznaczonym do utrzymania w czystości stawów kąpielowych i basenów biologicznych o długości do 15 m. Czyści dno, ściany i linię wody, oraz można nim sterować z pilota jak dronem. W razie potrzeby zdecydowanie większej siły ssania, odkurzacz posiada możliwość połączenia go zwykłym wężem 38mm do zewnętrznej pompy ssącej. Przewód zasilający 18 m z obrotnicą i pilot. Oryginalny, porządny odkurzacz do dużych oczek wodnych, który będzie służył wiele lat. Gwarancja 24 miesiące.

 

WSZYSTKIE ODKURZACZE BASENOWE W NASZEJ OFERCIE POCHODZĄ Z POLSKIEJ DYSTRYBUCJI, GWARANTUJEMY 100% ICH ORYGINALNOŚCI I BRAK PROBLEMÓW Z GWARANCJĄ

 


UWAGA: ODKURZACZ DOLPHIN M5 BIO SŁUŻY DO UTRZYMANIA CZYSTOŚCI W TWARDODENNYCH ZBIORNIKACH WODNYCH, ALE NIE DO ODMULANIA MIĘKKODENNYCH STAWÓW I OCZEK WODNYCH - WYŁĄCZENIA GWARANCYJNE.

Wąż ssący (brak w zestawie): https://wszystkodobasenow.pl/waz-basenowy-38mm


 


 

Dolphin M5 BIO jest odkurzaczem przeznaczonym do czyszczenia wszelkiego rodzaju stawów kąpielowych i basenów biologicznych o długości do 15 m. Uzdatnianie wody w takich zbiornikach następuje w naturalny sposób za pomocą roślin i mikroorganizmów, bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych, podobnie jak w stawach czy jeziorach. Odkurzacz efektywnie czyści i odkurza dno, ściany i linię wodną zbiornika i jest pierwszym automatycznym odkurzaczem, w którym do filtrowania wody można wykorzystać zewnętrzny filtr basenowy lub pompę obiegową. Odkurzacze basenowe mogą pracować w wodzie solankowej, natomiast stężenie soli nie może być większe niż 5000 mg/l (ppm).

Aby skorzystać z tej opcji w celu usunięcia z basenu dużych ilości zanieczyszczeń (liście, glony) należy wyjąć jeden wkład filtrujący, i w jego miejscu wstawić nasuwkę z obrotnicą dostarczaną wraz z odkurzaczem. Do obrotnicy należy podłączyć wąż fi 38mm, której drugi koniec należy podłączyć do filtra basenowego lub pompy obiegowej, podobnie jak przy stosowaniu odkurzacza ręcznego. Po zaślepieniu jednego otworu w pokrywie dolnej można uruchomić odkurzacz w trybie automatycznym, bądź też za pomocą pilota wybrać tryb pracy ręcznej i kierować odkurzaczem w miejsca wymagające szczególnego czyszczenia.

 

 

Drobniejsze zanieczyszczenia mogą być także zbierane w standardowy sposób na wkładach filtracyjnych dostępnych od góry odkurzacza. Każdy wkład może zostać wyposażony w jeden z trzech rodzajów filtrów dostarczanych z M5 BIO. Wszystkie stosowane filtry mogą być wielokrotnie płukane pod bieżącą wodą. Zgrubne filtry siatkowe BIO w czarnych ramkach (200 µm) oraz w zielonych ramkach (100 µm) służą do usuwania większych zanieczyszczeń. Natomiast ultradokładne filtry kartuszowe (50 µm) podobne w budowie do samochodowych filtrów powietrza usuwają najdrobniejsze zanieczyszczenia. Odkurzacz wyposażony został w dwa silniki napędowe, z których każdy napędza dwie lewe (przednią i tylną) oraz dwie prawe szczotkownice. Polepsza to zdecydowanie własności manewrowe odkurzacza podczas pracy automatycznej i ręcznej. Dolphin M5 BIO posiada dwie podwójne szczotkownice BIO wykonane z PVC, które umożliwiają poruszanie się odkurzacza po śliskich i nierównych powierzchniach. Dodatkowo od spodu odkurzacza umieszczona jest podwójna aktywna szczotkownica PVC. Obraca się ona z prędkością dwa razy większą od obrotów szczotek przednich i tylnych zapewniając efektywne czyszczenie.

ODKURZACZ DO STAWÓW KĄPIELOWYCH DOLPHIN M5 BIO


Przewód pływający odkurzacza wyposażony jest w obrotnicę zapobiegającą jego skręcaniu. Odkurzacz wyposażony jest w mikroprocesorowy układ sterowania i diagnostyki z oprogramowaniem zapewniającym niezawodne skanowanie całego dna i ścian basenu w trakcie cyklu pracy. Odkurzacz pracuje w pełni automatycznie w basenach o różnej wielkości i różnym kształcie, włącznie z basenami posiadającymi wypłycenia (plaże). Odkurzacz posiada zaawansowany zasilacz cyfrowy, który za pośrednictwem fal radiowych może współpracować z pilotem zdalnego sterowania. Na zasilaczu umieszczono diodę wskazujące zabrudzone wkłady filtracyjne, które wymagają czyszczenia oraz diodę wprowadzonej zwłoki rozpoczęcia pracy.

 

 

Pilot umożliwia wybór trybu pracy ręcznej (sterowanie ruchami odkurzacza) oraz trybu pracy automatycznej. W czasie pracy ręcznej sterowanie ruchami odkurzacza odbywa się za pomocą czterech przycisków.


Po zmianie trybu pracy na automatyczny możliwy jest wybór parametrów oraz rodzaju czyszczenia obrazowanych za pomocą umieszczonych na wyświetlaczu ikonek:
Długość cyklu pracy (czyszczenia):
 - cykl szybki 2 godziny,
 - cykl skuteczny do codziennego czyszczenia 3 godziny (nastawa domyślna),
 - cykl ekstra skuteczny 4 godziny.
Opóźnienie rozpoczęcia pracy (umożliwia opadnięcie zanieczyszczeń na dno basenu przed rozpoczęciem odkurzania):
 - bez opóźnienia (ustawienie domyślna),
 - opóźnienie 1 godzina,
 - opóźnienie 2 godziny.
Rodzaj czyszczenia:
 - standard (nastawa domyślna)
 - czyszczenie dna, ścian i linii wodnej basenu,
 - ultraczyszczenie dna i narożników basenu (zwiększone ssanie i wolniejsze ruchy),
 - zwykłe czyszczenie dna i narożników basenu,
 - czyszczenie ścian i linii wodnej basenu.
Zegar tygodniowy - powtarzalne rozpoczęcie pracy o wybranej godzinie w wybranym dniu tygodnia.
Odkurzacz Dolphin M5 BIO dostarczany jest z wózkiem do transportu i przechowywania.
Konstrukcja odkurzacza jest bardzo prosta, dzięki czemu okresowe przeglądy i wymiana zużytych części nie stanowią większego problemu (technologia DIY – do it yourself – zrób to sam).

 

ODKURZACZ DO STAWÓW KĄPIELOWYCH DOLPHIN M5 BIO

 

Cechy odkurzacza Dolphin M5 BIO
- Doskonała skuteczność czyszczenia – cztery szczotkownice PVC BIO i dwie aktywne szczotkownice PVC usuwają większość zanieczyszczeń, skupisk glonów i bakterii nawet z bardzo śliskich i nierównych powierzchni basenu.
- Wszechstronny system filtracji – w zależności od stopnia zanieczyszczenia basenu można wykorzystać do usuwania zanieczyszczeń zewnętrzny filtr basenowy, jak również wewnętrzne wkłady filtracyjne o dokładności filtrowania 200 µm, 100 µm i 50 µm. Umożliwia to uzyskanie czystego basenu w każdych warunkach – od codziennej pielęgnacji do warunków ekstremalnych. Przejście z jednego na drugi sposób filtracji jest bardzo proste.
- Łatwość utrzymania basenu w czystości – wybór automatycznych rodzajów czyszczenia oszczędza czas, wysiłek i koszty w porównaniu z czyszczeniem za pomocą ręcznego odkurzacza.
- Niezawodne działanie - wyposażenie zespołu napędowego w system żyroskopowy zapewnia poruszanie się odkurzacza po liniach prostych i pod kątem prostym, w wyniku czego skuteczność czyszczenia całego basenu uległa zdecydowanej poprawie. Zaawansowane oprogramowanie umożliwia skuteczne skanowanie całego dna basenu w znacznie krótszym czasie nawet na kamienistym dnie.
- Łatwość obsługi - dostęp do wkładów filtracyjnych od góry bardzo ułatwia obsługę odkurzacza.
- Ustaw i zapomnij – zegar tygodniowy umożliwia czyszczenie basenu w dowolnie wybranym dniu i godzinie tygodnia, nawet podczas dłuższej nieobecności w domu.
- Sprawdzona niezawodność – dostarczany przez izraelską firmę Maytronics, światowego lidera w produkcji automatycznych odkurzaczy basenowych.

 

ODKURZACZ DO STAWÓW KĄPIELOWYCH DOLPHIN M5 BIO

 

Dane techniczne
· Klasyfikacja wg Maytronics:  PREMIUM
· Możliwości czyszczenia:   Dno, ściany i linia wodna
· Napęd:      Podwójny DYNAMIC
· Cykle pracy (czyszczenia):  2/3/4 godz.
· Wydajność pompy:    17 m3/godz.
· Przewód pływający   3-żyłowy o długości 18 m z obrotnicą
· System filtracji    Wkład filtracyjny z filtrami zgrubnymi siatkowymi lub ultradokładnymi kartuszowymi, a także możliwość zastosowania filtra basenowego do usuwania zanieczyszczeń
· Dokładność filtracji:    200 µm i 100 µm dla filtrów zgrubnych siatkowych, 50 µm dla filtrów ultradokładnych kartuszowych
· Szczotkownice:      Cztery PVC BIO oraz dwie aktywne PVC od spodu
· Zasilacz     Cyfrowy DYNAMIC DC Napięcie zasilania pierwotne 100 - 250 V, 50-60 Hz, 2A Napięcie zasilania wtórne = 29 V Moc znamionowa 180 W Stopień ochrony zasilacza IP 54
· Zdalne sterowanie   Tak, za pomocą pilota zdalnego sterowania
· Wózek transportowy   Tak
· Masa (bez przewodu)   11 kg
· Gwarancja     24 miesiące (szczotkownice PVC BIO i aktywne PVC nie podlegają gwarancji)

ODKURZACZ DO STAWÓW KĄPIELOWYCH DOLPHIN M5 BIO

Numery katalogowe odkurzacza i podstawowych części zamiennych
· 99991087-BIO    Dolphin M5 BIO ze szczotkami PVC BIO
· 9995678-ASSY    Zasilacz DYNAMIC DC
· 99954226-ASSY    Pilot zdalnego sterowania DYN
· 9991434-ASSY    Filtr zgrubny siatkowy 200 µm, komplet 4 szt.
· 9991433-ASSY    Filtr zgrubny siatkowy 100 µm, komplet 4 szt.
· 9991432-ASSY    Filtr ultradokładny kartuszowy 50 µm, komplet 4 szt.
· 9985006     Pasek trakcyjny szary
· 6101656     Szczotkownica PVC BIO czarna
· 9980736     Szczotkownica aktywna PVC
· H6519500     Rura ssąca (opcja), komplet 10 szt. po 1,5 m

Opakowanie
Każdy odkurzacz Dolphin M5 BIO dostarczany jest w kartonie zawierającym:
 · odkurzacz z przewodem zasilającym,
 · wkład filtracyjny – 2 szt,
 · filtr zgrubny siatkowy 200 µm – 4 szt
 · filtr zgrubny siatkowy 100 µm – 4 szt,
 · filtr ultradokładny kartuszowy 50 µm – 4 szt,
 · nasuwka z obrotnicą do podłączenia rury ssącej 38mm,
 · zaślepka otworu ssącego w pokrywie dolnej,
 · zasilacz,
 · pilota zdalnego sterowania,
 · wózek transportowy,
 · instrukcję obsługi.

Koszty dostawy Koszt dostawy dla towarów gabarytowych, rur PVC lub środków chemicznych ADR w kanistrach, ostatecznie może być inny - zawsze konsultujemy takie zamówienia.

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy wybrane pozytywne, jak i negatywne opinie.

Promocje wytypowane specjalnie dla ciebie:
Kołnierz Z Pvc 75 WYPRZEDAŻ
Kołnierz Z Pvc 75 WYPRZEDAŻ

28,00 zł

Cena regularna: 40,00 zł

Najniższa cena: 18,00 zł

22,76 zł

Cena regularna: 32,52 zł

Najniższa cena: 14,63 zł
szt
Zegar Basenowy Treningowy Prima 67 x 67
Zegar Basenowy Treningowy Prima 67 x 67

2 750,00 zł

Cena regularna: 2 900,00 zł

Najniższa cena: 2 750,00 zł

2 235,77 zł

Cena regularna: 2 357,72 zł

Najniższa cena: 2 235,77 zł
szt
Tuleja Kołnierzowa 125 Pvc Kw QRD WYPRZEDAŻ
Tuleja Kołnierzowa 125 Pvc Kw QRD WYPRZEDAŻ

70,00 zł

Cena regularna: 100,00 zł

Najniższa cena: 9,00 zł

56,91 zł

Cena regularna: 81,30 zł

Najniższa cena: 7,32 zł
szt
Skimmer Euro Premium Wydłużony Folia Ceramika
Skimmer Euro Premium Wydłużony Folia Ceramika

580,00 zł

Cena regularna: 660,00 zł

Najniższa cena: 599,00 zł

471,54 zł

Cena regularna: 536,59 zł

Najniższa cena: 486,99 zł
Mufa 160 Pvc Kw/Kw MAD
Mufa 160 Pvc Kw/Kw MAD

77,00 zł

Cena regularna: 110,00 zł

Najniższa cena: 5,00 zł

62,60 zł

Cena regularna: 89,43 zł

Najniższa cena: 4,07 zł
szt
Kosz Wózek Na Makarony I Sprzęt Basenowy Trzypiętrowy
Kosz Wózek Na Makarony I Sprzęt Basenowy Trzypiętrowy

350,00 zł

Cena regularna: 390,00 zł

Najniższa cena: 350,00 zł

284,55 zł

Cena regularna: 317,07 zł

Najniższa cena: 284,55 zł
szt
Siatkówka Wodna - Gra W Siatkówkę Na Basenie
Siatkówka Wodna - Gra W Siatkówkę Na Basenie

1 190,00 zł

Cena regularna: 1 450,00 zł

Najniższa cena: 1 190,00 zł

967,48 zł

Cena regularna: 1 178,86 zł

Najniższa cena: 967,48 zł
szt
Kosz Wózek Na Makarony I Sprzęt Basenowy Czteropiętrowy
Kosz Wózek Na Makarony I Sprzęt Basenowy Czteropiętrowy

450,00 zł

Cena regularna: 475,00 zł

Najniższa cena: 450,00 zł

365,85 zł

Cena regularna: 386,18 zł

Najniższa cena: 365,85 zł
szt
Lina Treningowa Basenowa Rlc Super Stalowa Linka 14 Kul/M
Lina Treningowa Basenowa Rlc Super Stalowa Linka 14 Kul/M

2 750,00 zł

Cena regularna: 2 950,00 zł

Najniższa cena: 2 750,00 zł

2 235,77 zł

Cena regularna: 2 398,37 zł

Najniższa cena: 2 235,77 zł
Szczotka Do Czyszczenia Basenu Aluminiowa Lekka
Szczotka Do Czyszczenia Basenu Aluminiowa Lekka

199,00 zł

Cena regularna: 255,00 zł

Najniższa cena: 255,00 zł

161,79 zł

Cena regularna: 207,32 zł

Najniższa cena: 207,32 zł
szt
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl