HITY 2019 = Pompy Ciepła + Automatyczne Odkurzacze

KRYSTALICZNA WODA = Zestaw filtracyjny + Chemia basenowa

Z powodu gigantycznej kolejki Klientów w sklepie stacjonarnym, oraz lawiny zamówień internetowych, kontakt telefoniczny może być nieco utrudniony - zasuwamy!

Witamy w sklepie WszystkoDoBasenów.pl 0

Witamy w sklepie WszystkoDoBasenów.pl!

Firma Baspol, jako jedna z najdłużej istniejących firm na polskim rynku basenowym, spełniając oczekiwania Klientów, uruchomiła sklep internetowy pod adresem www.wszystkodobasenów.pl

Celem sklepu jest przedstawienie najpełniejszej oferty wyposażenia basenowego w wygodnej formie. Priorytetem jest łatwa dostępność na każdym urządzeniu elektronicznym - na komputerze stacjonarnym, laptopie, na tablecie i telefonie komórkowym. Dzięki tym cechom Klienci mogą przeglądać setki pozycji wyposażenia basenowego, akcesoriów basenowych i części zamiennych nie tylko za biurkiem, ale również podczas przebywania bezpośrednio przy basenie. Bogata baza rysunków technicznych, schematów i przekrojów łączy się płynnie z maksymalnie ułatwionym kontaktem z nami - wystarczy kliknąć lub dotknąć nasz numer telefonu umieszczony na górze każdej strony sklepu. Dzięki temu można się z nami skonsultować z każdego miejsca, w każdej chwili - bez notatek, bez zapisek, bez szukania numeru.

Jeden sklep internetowy dla wszystkich basenów

Niezależnie czy mamy na myśli potężny publiczny basen olimpijski, czy kameralny i luksusowy basen VIP, wystarczy zapamiętać jeden adres, dostępny z każdego urządzenia i dowolnego miejsca: www.wszystkodobasenów.pl (dla komfortu zadbaliśmy nawet o wersję adresu z polskim znakiem). Przez ponad 30 lat kreatywnie opiekujemy się basenami naszych Klientów - sklep internetowy pozwoli nam być jeszcze bliżej ich niecek.

Zapraszamy!

 

Komentarze do wpisu (0)

Ostatnio na blogu basenowym:
Dzień Kobiet 2019

Dzień Kobiet 2019

Wyjątkowym Kobietom życzymy samych wyjątkowych chwil w wyjątkowych basenach!

Droga Klientko - w dniach 8-10 marca wpisz w koszyku kod PAMELA aby otrzymać -8% na WSZYSTKO!

Kod aktywny od piątku 8 marca 00:00 do niedzieli 10 marca 23:59

30 LAT FIRMY BASPOL

Historia firmy BASPOL Sp. z o.o. rozpoczęła się w pamiętnym dla wszystkich Polaków roku 1989. Firma została założona przez Halinę Kolak, Piotra Kolaka oraz Herberta Reinhardta...

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl